Panorama 1453

HABERLER

Panorama Resim ve Kompozisyon Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş.’nin İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği ve bu yıl altıncısı gerçekleştirilen “İstanbul’un Fethi ve Panorama 1453” konulu resim ve kompozisyon yarışmasının ödül töreni, Panorama 1453 Tarih Müzesi’nde yapıldı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş.’nin İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği ve bu yıl altıncısı gerçekleştirilen “İstanbul’un Fethi ve Panorama 1453” konulu resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren isimler açıklandı.
İBB Kültür A.Ş., 27 Nisan’da açılışı yapılan fuarda 29 Nisan tarihine kadar Hilton Bosphorus İstanbul Convention & Exhibition Center‘da Heritage İstanbul Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Teknolojileri Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.
Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni ziyaret eden Banda Açe Belediye Başkanı Djamal, “Bu müze, İslâm Dünyasının onurunu temsil ediyor. Değerli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a şükran borçluyuz” dedi.
“İstanbul’un Fethi ve Panorama 1453 Tarih Müzesi” konulu resim ve kompozisyon yarışmasının ödülleri, törenle sahiplerini buldu.
Panorama 1453 Tarih Müzesi, fethin 562. yıldönümü münasebetiyle, 29 Mayıs Cuma günü ziyaretçilerine süpriz hediyeler hazırladı.